Seminar Day

20. 12. 2017 proběhl v Gymnázium BMA každoroční tradiční Seminar Day. Naši absolventi přišli studentům předat své zkušenosti, které získali poté, co BMA opustili.

Témata se točila zejména kolem toho, kde najít své místo po střední škole.

Malá anketka přinesla pár postřehů:

Bylo to skvělé a inspirativní, hodně jsme se toho dozvěděli a docela mě to motivovalo jít studovat do zahraničí.  (Seminář ke studiu na univerzitě)

Dověděli jsme se, že dostat se na zahraniční univerzitu je asi snadnější než na českou. Bylo to zajímavé.

Slyšeli jsme různé možnosti, co můžeme po střední dělat a v čem nám může program Erasmus+ pomoct. Seminář hodnotím jako velmi přínosný. (Seminář k programu zahraničních výměn Erasmus+)

Seminář byl inspirativní, protože Kristy povídala o své dobrovolnické činnosti po střední škole a já bych chtěla dělat něco podobného. Hodně mi to pomohlo. (Seminář  Co dělat po střední škole)

Psychologie je obor, který mě dost zajímá, takže proto jsem na tento seminář šla. Řešili jsme věci, o kterých jsme už ve škole něco slyšeli, ale bylo to zajímavé a fajn slyšet od studenta psychologie. (Seminář ke studiu oboru Psychologie)

Vaše reakce