Vážení rodiče, přátelé školy a absolventi,

dovolujeme si Vás pozvat na ​večerní hodiny konverzace​ s dynamickým týmem lektorů z USA vedených panem učitelem Paulem Tillem. Bude nám potěšením umožnit Vám zažít atmosféru kreativní výuky na BMA a setkání s učiteli na našem gymnáziu.

Hodiny budou probíhat večer v těchto termínech a časech:

17. a 18. června 2019​ ​ od 17:30 do 19:00 hod. 19. a 20. června 2019 od 18:30 do 20:00 hod.

Za každý 90 minutový workshop budeme vybírat poplatek ​100 Kč​ .

Témata workshopů budou zaměřena prakticky, aby rozvíjela nejběžnější komunikační dovednosti, jako například následující:

➢ Personal Stories​ ​ (technika vypravování příběhů) ➢ Interviews​ ​ (zvládání pracovních a jiných pohovorů) ➢ Tough Conversations​ ​ (zvládání emočně náročných situací v konverzaci, jako např. omluvy, prudké diskuze aj.) ➢ Buying and Selling​ ​ (angličtina pro byznys)

Od 30. dubna do 31. května 2019 bude probíhat přihlašování na tyto workshopy, ​přihlašovací formulář naleznete na webových stránkách školy ​(www.gymnaziumbma.cz).

Bude nám ctí setkat se s Vámi v tomto červnovém týdnu, srdečně se těšíme na Vaši návštěvu.

Za tým BMA Family s pozdravem

Paul G. Till