Prázdniny jsou pomalu za námi a čekají nás nová školní dobrodružství. Co nás čeká na samém počátku?

Pondělí, 3. září 2018 – Zahájení školního roku

Školní rok 2018/19 zahájíme společným setkáním studentů, pedagogů a pracovníků školy v 9.00 hodin ve Školní restauraci BMA.

Poté se studenti přesunou do svých tříd, kde dostanou prostřednictvím svých třídních učitelů důležité informace k dalším dnům. Zároveň budou vybrány a potvrzeny průkazy na dopravu.

Úterý, 4. září 2018 – provizorní rozvrh

Vyučování začíná v 8.05.

1-2 VH proběhnou třídnické hodiny v jejíž rámci budu, mimo jiné, rozdány učebnice

3-4 VH výuka dle provizorního rozvrhu

Začíná provoz školní restaurace.

Středa 5. 9. – Pátek 7. 9. 2018

Adaptační kurz pro 1. ročník proběhne v prostorách KAM v Malenovicích. Ukončení je v pátek kolem 12 hodiny.

Ve středu se ho účastní i celý 4. ročník (v dalších dnech jen vybraní studenti).

Výuka 2. – 4. ročník probíhá v plném rozsahu, avšak ještě podle provizorního rozvrhu.